Cvičení v novém školním roce

Srdečně zveme do svých řad všechny milovníky sportu i v novém školním roce! Cvičit začínáme v týdnu od 9. 9. 2019:

• tenisová školička pro děti od 5 do 15 let (tréninky ve středu odpoledne, zápis se koná ve středu 4. 9. od 16:00 v naší Sokolovně)
  • cvičení mladších žáků (první hodina ve středu 11. 9. od 17:00, přijít lze i bez předchozího přihlášení)
  • cvičení předškolních dětí s rodiči (první hodina ve čtvrtek 12. 9. od 17:00, přijít lze i bez předchozího přihlášení)
  • základy gymnastiky pro dívky od 7 do 15 let (první hodina ve čtvrtek 12. 9. od 18:00, přijít lze bez předchozího přihlášení)
  • kondiční cvičení pro dospělé (první hodina v úterý 10. 9. od 18:00, přijít lze bez předchozího přihlášení)
  • stolní tenis pro dospělé – úterý od 15:00, v jinou dobu po předchozí domluvě

Nenašli jste tu cvičení podle vašich představ? Další sportovní aktivity je možné domluvit přes e-mail info@sokoldolnichabry.cz nebo na tel. 603 316 632, jsme otevřeni všem zajímavým nápadům.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Pozvánky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře: Cvičení v novém školním roce

1. Kristyna Skodova napsal:

Dobry den, cviceni pro deti s rodici je od kolika let prosim? Pripadne jak velka skupina standardne cvici?
    Dekuji.
    Skodova

• Karel Jiránek napsal:

Dobrý den, na cvičení dětí s rodiči chodí děti od 2 do 7 let, dětí je přítomno 10 – 20. Přijďte se nezávazně podívat! Karel Jiránek