Mikulášská v Sokole – REGISTRACE UZAVŘENA

12. 11. 2021 Od Administrator

Dobrý den, milí rodiče,
srdečně vás a hlavně vaše děti zveme na Mikulášskou nadílku v Sokole. A protože je nás už dneska v Sokole hodně, zveme tímto prvotně všechny naše členy.
Mikulášská začne 5.12. v 17:00. Budeme mít připravenou nadílku a doprovodný program. Tradičně nás navštíví Mikuláš, Anděl a hlavně Lucifer, jakožto nejvyšší pekelná mocnost, aby všem přítomným hříšníkům napravil duši.
Vzhledem k situaci bude akce ve venkovních prostorách Sokola. Do areálu budeme moci vpustit pouze členy a registrované děti na tuto akci, samozřejmě včetně rodičů a sourozenců.
Cena za nadílku je 250,- Kč za jedno dítě.


Na akci jsme pozvali i zástupkyně spolku ŽAP, který se věnuje pomoci všem ženám v boji a prevenci rakoviny prsu. Dámy pro vás připravují výrobky ze své tvorby, které budete mít šanci zakoupit během akce a podpořit tak jejich činnost.

Moc se na Vás všechny těšíme. Zpráva pro členy Sokola a jejich rodiče, do emailu vám dorazila mikulášská pozvánka, registrace běží v členské sekci, tak se nezapomeňte registrovat. Ukončení registrace pro členy bude 15.11.Moc se na vás těšíme! 

Registrace uzavřena, děkujeme za zájem, moc se na všechny těšíme.

Terka, Jarda, Petr, Matěj, Gábi