Kroužky

TENISOVÁ ŠKOLA
Tenisová škola pro děti ve věku od 4 do 12 let pod vedením diplomovaného trenéra 1. třídy Milana Drdy. lekce probíhají ve všední dny odpoledne dle věku a zkušeností dítěte.

Cena za I. pololetí: 3.950,- Kč (1 lekce = 60 minut)


KREATIVNÍ KROUŽEK – VÝTVARKA + KERAMIKA

Kreativní a výtvarný kroužek pro děti od 6.let pod vedením Pavly Kurkové z MŠ. Během hodin se bude pracovat i s keramickou hlínou, máme svou pec, takže si děti odnesou spoustu výrobků i hezkých kreativních zážitků.

STŘEDA 14:00 – 16:00 a 16:00 – 18:00

Cena za 1. pololetí: 3.950,- Kč (1 lekce = 120 minut)


KRUHOVÝ TRÉNINK PRO DOSPĚLÉ

Pod vedením zkušené lektorky a fyzioterapeutky Zuzky, si dáte pěkně do těla. Posílíte všechny partie těla a odejdete s dobrým pocitem po cvičení. Je to pro každého, kdo se chce pohybovat a nebaví ho cvičit samotného.

Kruháč probíhá každé pondělí a středu od 19:00 do 20:00

Kapacita: 10 lidí

Cena za jeden trénink je 110,- Kč (1 lekce = 60 minut)   


KONDIČNÍ CVIČENÍ PRO SENIORY
Pro pravidelně prováděnou fyzickou aktivitu, díky níž pomocí přiměřeného zatížení udržujeme a rozvíjíme pohybové schopnosti a dovednosti, je používáno označení kondiční cvičení. Jde o soubor cviků zaměřených na procvičení jednotlivých svalů a kloubů pod taktovkou naší zkušené fyzioterapeutky Katky, které lze provádět různou rychlostí, intenzitou a v různém rozsahu. Cvičení je zaměřeno na udržení pohybových schopností.

Lekce probíhá každé úterý 18:00-19:00 je zdarma

Určeno pouze pro seniory bydlící v Dolních ChabrechPINGPONG PRO SENIORY
Pinkání jen tak si pro radost a pro udržení fyzické a psychické kondice. 

Cena za I. pololetí: 800,- Kč


STŘELECKÝ KLUB
Chceš se naučit bezpečně zacházet se zbraní a navíc ve skvělém kolektivu ? Tak se přihlas do našeho střeleckého klubu, který vede náš starosta Petr Zídek. Bereme nadšence, amatéry, prostě všechny co mají kladný vztah ke zbraním. Naučíme tě základy zacházení se zbraní pod dohledem zkušených instruktorů na odpovídající střelnici. Pokud tě to chytne, pomůžeme a poradíme ti získat zbrojní průkaz. Výjezdy na střelnici máme nepravidelné a vždy dáváme info s předstihem. Tak pojď mezi nás 🙂


VŠESTRANNÁ POHYBOVÁ PŘÍPRAVA PRO DĚTI
Nejzákladnější pohybová aktivita pro děti ve věku od 4 do 10 let, která maximálně podpoří správný a zdravý vývoj všech dětí. Cvičení rozvíjí pohybovou gramotnost, naučíme děti disciplíně a týmové hře 🙂

PONDĚLÍ 15:00 – 16:00 děti do 6.let

STŘEDA 15:00 – 16:00 děti do 6.let

STŘEDA 17:00 – 18:00 děti od 6.let

Cena za I. pololetí: 2.300,- Kč (1 lekce = 60 minut)


CVIČENÍ PRO NEJMENŠÍ
Pohybové hry jsou nejlepším prostředkem pro trénování hrubé motoriky u dětí od dvou let. Přijďte s dětmi strávit lekce cvičení a her plné zábavy. Děti se při lekcích naučí mnoho písniček a říkadel, základní pohybové hry, poznají spoustu nových kamarádů. Cvičení je výborným pomocníkem pro začlenění dítěte do kolektivu.

PONDĚLÍ 10:00 – 11:00

ČTVRTEK 17:00 – 18:00

Cena za I. pololetí: 1.250,- Kč (1 lekce = 60 minut)


KARDIO
Pod vedením zkušené lektorky a fyzioterapeutky Zuzky, si kardio cvičením posílíte váš kardiovaskulární systém. Zahrnuje všechny činnosti, které zvyšují vaši srdeční frekvenci, což způsobuje spalování kalorií a zlepšení vaší vytrvalosti. Kardio cvičení má velmi dobrý vliv na vaše zdraví.

Srdce funguje efektivněji, jelikož pumpuje více krve vaším tělem
Plíce přijímají více kyslíku
Krev může přenést větší množství kyslíku
Zlepšíte svou fyzickou kondici
Má dobrý vliv na vaši fyzickou a psychickou stránku
Zlepší se váš krevní tlak
Sníží se riziko kardiovaskulárních chorob
Má dobrý vliv na imunitní systém

Tak pojďte do toho !

Kardio probíhá každé ÚTERÝ od 19:00 do 20:00

Cena za jeden trénink je 110,- Kč (1 lekce = 60 minut)   


GYMNASTIKA
Gymnastika je krásným, nesmírně estetickým a ladným olympijským sportem, určeným především dívkám a ženám. Jedná se o soubor tělesných cvičení, jehož cílem je všestranný rozvoj lidského těla, udržení zdatnosti a celkové dobré výkonnosti. Pod pojmem moderní gymnastika pak rozumíme kombinaci těchto tělesných cvičení s prvky baletu, divadelního tance, akrobacie, a to jak s náčiním, tak i bez něj (švihadlo, obruč, stuha, kužely).Cílem je naučit děti nejen základům gymnastiky, moderní gymnastiky a sportovní přípravy, ale také píli, soustředění, ochotě překonávat překážky, brát sport jako zábavu, spolupracovat, ale i nést vlastní zodpovědnost. Děti by se měly naučit správně běhat, držet tělo při běhu, skákat, házet a chytat míč a další sportovní prvky. Mladší školní věk je vhodný pro nácvik a rozvoj koordinačních schopností. V lekcích gymnastiky zařazujeme také motorická a kompenzační cvičení na celkový rozvoj, čímž pomáháme rozvíjet všeobecné pohybové návyky či dovednosti a obratnost (opičí dráhy, různá úponová cvičení, lehká gymnastická nebo atletická cvičení aj.). Dětem se tak postupně zvyšuje nejen jejich obratnost a ohebnost celého těla, ale i schopnost koordinace pohybů a rychlost jejich reakce. Lekce probíhají formou „ukázat, vysvětlit a naučit“ s častým opakováním toho, jak a co mají děti dělat a proč. Co mít s sebou: sportovní oblečení, gymnastické cvičky, lahev s pitím.

PÁTEK 15:00 – 16:00

Cena za I. pololetí: 2.300,- Kč (1 lekce = 60 minut)


Každý člen hradí členský poplatek ve výši 150,- Kč vždy k 1.1. daného roku. Členský poplatek se hradí 1x ročně.