Vedení sokola

Tereza Heinrichová

starostka

Jsem rodilá chaberačka vychovávající 10 letého syna Matěje. Je mi 38 let. Vystudovala jsem Střední uměleckou školu Václava Hollara pod vedením Akad. mal. Bohumíra Gemrota, Ak. soch. Zbyňka Fojtů, Akad. mal. Jana Tichého, Ak. mal. Antonína Škvora a dalších. Jsem od malička kreativní člověk. Baví mě kresba, malba, počítačová grafika a všeobecně výtvarné tvoření. V současné době pracuji jako designér pro DePOT Design, kde se zabýváme budováním, vývojem a strategií značek, obalovým designem, předtiskovou přípravou a print managementem. Zde v sokole povedu kroužek „Výtvarka s Terkou“, na který se moc těším :). Mým cílem je vybudovat prostředí, ve kterém si každý najde to „své“ – od aktivit sportovních po aktivity relaxační. 


Jaroslav Prudký

jednatel

V chaberském sokole působím od roku 2016 jako správce areálu, od roku 2019 jako jednatel. Mým povoláním je technik stavebních strojů. Je mi 42 let, původem jsem z Moravy, ale již 22 let žiji v Praze. Mezi mé mé záliby patří auta, motorky a veteráni. Mám rád bojové sporty a mým cílem je otevření tréninků u nás v sokole.


Petr Zídek

místostarosta

Jsem rodilý chaberák a jsem součástí rodinné firmy Chabrybárna. Pracuji jako manager ve společnosti Porsche a samozřejmě v rodinné firmě. Vystudoval jsem střední obchodní školu. Práce s lidmi a řízení jsou mou každodenní náplní. Nové výzvy mě baví. Je mi 30 let a společně se svou ženou Bětkou vychováváme dceru Emu. Jako malý jsem chodil do chaberského Sokola, t.č. pod vedením p. Hrdličky. Jsem energický člověk, který společně s týmem táhne za jeden provaz k danému cíli. Není mi lhostejné pomáhat svému okolí.


Gabriela Dufková

hospodářka

Vystudovala jsem Pedagogiku na Filozofické fakultě UK. Od mala jezdím na tábory a byla jsem hlavní vedoucí turistického oddílu, kde jsem působila i jako zdravotník a zároveň vedla oddílové účastnictví. Organizovala jsem příměstské tábory, vedla jsem kroužky pro děti s přírodovědným zaměřením. Většinou pro děti mladšího školního věku. Zajímám se také o propojení seniorů s malými dětmi ve volnočasových aktivitách.


Matěj Pošta

náčelník

V mládeži jsem hrál florbal a basketbal. U florbalu jsem zůstal ve vedení florbalového oddílu BLACK ANGELS. Působil jsem jako GENERÁLNÍ MANAŽER FLORBALOVÉHO KLUBU KANONÝŘI KLADNO. Založil jsem spolek Kroužek PP, kde se již několikátým rokem věnuji volnočasovým aktivitám pro děti. Dále pravidelně organizuji kempy, soustředění, příměstské tábory o velikost 50-200 dětí. Také ve sportovních kroužcích organizuji turnaje mezi dětmi. Mám Bc. Ekonomika a Management (bakalářská práce – ekonomická stabilizace sportovního klubu střední velikosti).