Vedení sokola

Jaroslav Prudký

jednatel

V chaberském sokole působím od roku 2016 jako správce areálu, od roku 2019 jako jednatel. Mým povoláním je technik stavebních strojů. Je mi 42 let, původem jsem z Moravy, ale již 22 let žiji v Praze. Mezi mé mé záliby patří auta, motorky a veteráni. Mám rád bojové sporty a mým cílem je otevření tréninků u nás v sokole.

Petr Zídek

Starosta

Jsem rodilý chaberák, pracuji jako manager ve společnosti Porsche a v rodinném podniku Chabrybárna. Vystudoval jsem střední obchodní školu. Nové výzvy mi nevadí, naopak 🙂 Je mi 30 let a společně se svou ženou Bětkou vychováváme dceru Emu. Jako malý jsem chodil do chaberského Sokola, t.č. pod vedením p. Hrdličky. Jsem energický člověk, který společně s týmem táhne za jeden provaz k danému cíli. Není mi lhostejné pomáhat svému okolí.

Gabriela Dufková

místostarostka

Vystudovala jsem Pedagogiku na Filozofické fakultě UK. Od mala jezdím na tábory a byla jsem hlavní vedoucí turistického oddílu, kde jsem působila i jako zdravotník a zároveň vedla oddílové účastnictví. Organizovala jsem příměstské tábory, vedla jsem kroužky pro děti s přírodovědným zaměřením. Většinou pro děti mladšího školního věku. Zajímám se také o propojení seniorů s malými dětmi ve volnočasových aktivitách.

Matěj Pošta

náčelník

V mládeži jsem hrál florbal a basketbal. U florbalu jsem zůstal ve vedení florbalového oddílu BLACK ANGELS. Působil jsem jako GENERÁLNÍ MANAŽER FLORBALOVÉHO KLUBU KANONÝŘI KLADNO. Založil jsem spolek Kroužek PP, kde se již několikátým rokem věnuji volnočasovým aktivitám pro děti. Dále pravidelně organizuji kempy, soustředění, příměstské tábory o velikost 50-200 dětí. Také ve sportovních kroužcích organizuji turnaje mezi dětmi. Mám Bc. Ekonomika a Management (bakalářská práce – ekonomická stabilizace sportovního klubu střední velikosti).